O naszej firmie
Zajmujemy sie zabezpieczeniami mającymi charakter ochrony fizycznej osób i mienia, ochrony osobistej, usług recepcyjnych, usług porządkowych jak i wszelkiego typu imprez zarówno masowych (w tym meczy), koncertów oraz innych wydarzeń wymagających ochrony.

Dbamy o mienie bez względu na ich wielkość, lokalizację czy charakter. Mogą to być zarówno obiekty przemysłowe, biura, sieci handlowe i centra logistyczne, małe i średnie firmy, lokalne punkty handlowe, budowy, magazyny jak i wszelkiego rodzaju imprezy zarówno imprezy masowe, jak i inne wydarzenia wymagające ochrony. Każde zabezpieczenie stawia przed organizatorami i firmą szczególne wymagania. Wynikają one zarówno z przepisów prawa jak i szczególnego charakteru imprez i niestandardowych zagrożeń, jakie mogą wystąpić.
Za każdym razem dostosowujemy projekt systemu ochrony do specyfiki świadczonej usługi, zgodnie z analizą aktualnych i potemcjalnych zagrożeń oraz potrzeb i wymagań danego Klienta, aby uzyskać możliwie wysoką sprawność ochrony przy kontroli kosztów.